Andrea Bocelli Love In Portofino – ponownie 22 kwietnia tylko w sieci Multikino!

 

Multikino ma zaszczyt zaprosić na pokazy koncertu Andrea Bocellego „Love in Portofino”. Widzowie w Polsce będą mieli ponownie okazję zobaczyć koncert najbardziej ukochanego tenora świata.

 


 

 

22 kwietnia 2013 w Multikinie będziemy uczestniczyć w romantycznym pełnym pasji spotkaniu. Doświadczeń tych, przyniesie nam najbardziej ukochany tenor świata, który po raz pierwszy zadebiutuje na wielkim ekranie. Love in Portofino (miłość w Portofino) to koncert, który ukazuje się przy okazji premiery najnowszego albumu studyjnego artysty „Passione”. Koncert został zrealizowany w sierpniu 2012 roku w jednej z najpiękniejszych scenerii koncertowych świata. Koncert poprzedza ekskluzywny wywiad nakręcony we włoskim domu artysty, a podczas koncertu zagranego przed specjalnie zaproszonymi gości w Piazzetta w Portofino, Andrea Bocelli zaśpiewa najbardziej znane utwory miłosne.

Tenora wspierają starannie dobrani muzycy, w tym Carolina Campbell na skrzypcach, niemiecka śpiewaczka Helene Fischer oraz brazylijska śpiewaczka, autorka piosenek Sandy. Na trąbce zobaczymy Chrisa Botti, a narzeczona Andrea Bocellego Veronica Berti wykona z Andreą piosenkę pt. Something Stupid, całość dopełnia czterdziestoosobowa orkierstra.

 

To intymne i romantyczne wydarzenie zostało uwiecznione i wyprodukowane przez zdobywcę 16 nagród Grammy Davida Fostera. Nagranie zostało zrealizowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu koncert zostanie również odtworzony na całym świecie w kinowej jakości obrazu oraz dźwięku.

 

Utwory: 
Cinema Paradiso (featuring Chris Botti)

Senza Fine

Enema e Core (featuring Caroline Campbell)

Quizas Quizas Quizas

A Mano A Mano

Perfidia 
Champagne 
Corovado (featuring Sandy)

Tristeza 
La Vie en Rose

Something Stupid (feat. Veronica Berti)

Besame Mucho

Love me Tender

September Morn

When I Fall in Love (feat. Helene Fischer, Chris Botti)

Roma Nun Fa la Stupida Stasera

Era Gla Tuto Provisto

Love in Portofino (feat. Caroline Campbell)

My Way

 
Andrea Bocelli – Love in Portofino

Czas trwania: 97 min.

Reżyseria: David Horn

Producent wykonawczy: Filippo Sugar i David Horn

Producent wykonawdzy materiałów dodatkowych (wstęp oraz wywiad z Andrea Bocelli): Alfred Chubb

Producent: Andrea Cotromano i Mitch Owgang

Producent muzyczny: David Foster

 

Oficjalny zwiastun koncertu: http://youtu.be/SOEhWsH7j1I  
Oficjalna strona: www.andreabocelli.com/loveinportofino 

Pokaz „Love In Portofino” odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 19:00 w następujących kinach sieci Multikino:

 

Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola Park, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

 

Szczegółu na www.multikino.pl

 

Bilety: 26 zł normalny, 20 zł bilet grupowy (od 15 os.) lub z kuponem Facebook lub za okazaniem płyty CD „Passione”. Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

 

Najnowszy album Andrea Bocelli pt. „Passione” w sprzedaży od 29 stycznia. Wydawcą płyty jest Universal Music Group.

 

Organizator: Multikino S.A.

Producent: Mr Wolf, Arts Alliance Media oraz Sugar SRL Production

Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround

Partnerzy: Zwierciadło, Sens, Mediarun.pl, Gigant.pl oraz RMF Classic

Szczegóły: www.multikino.pl

 

 

***

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 28 kin w 22 miastach Polski z łączną liczbą 231 ekranów i 50 340 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w światowej klasy projektor cyfrowy "Christie", fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

 

Informacje o cyklu Opera HD w Multikinie:

Opery HD w Multikinie, to najważniejsze tytuły i najwięksi śpiewacy, na najważniejszych scenach operowych świata m.in.: La Scala w Mediolanie, Teatr Real w Madrycie czy Opery National de Paris. W Polsce Multikino jako jedyna sieć transmituje na żywo najlepsze widowiska operowe w technologii High Definition. Pierwsza transmisja opery HD w Multikinie odbyła się w 2009 roku. Była to „La Traviata”. Od tego czasu sieć przeprowadziła ponad 50 transmisji live bądź retransmisji spektakli, które obejrzało kilkadziesiąt tysięcy widzów w całej Polsce. Na początku transmisje odbywały się jedynie w trzech Multikinach. W tej chwili spektakle są transmitowane już w ośmiu. Projekt Opery HD, to również balet, transmisje koncertów z filharmonii na całym świecie oraz spektakli. W kwietniu 2011 roku Multikino po raz pierwszy przeprowadziło transmisję baletu „Giselle” live w technologii 3D, a miesiąc później w tym samym roku został wyświetlony również po raz pierwszy spektakl Flamenco prosto z Madrytu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się również „Pina” w 3D.

 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na to wydarzenie, do Multikin Złote Tarasy, Targówek, Ursynów oraz Wola. Aby wziąć w nim udział, należy na adres ewa@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując nazwisko artysty oraz wybrane kino. Czekamy dziś (21 kwietnia) od 11.00 do 15.00, zwycięzcy otrzymają odpowiedź przed 18.00.


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--