DŻEM AKUSTYCZNIE

 

7 kwietnia 2013

Klub Stodoła

 

\

 

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ten kultowy warszawski klub regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Jedną z takich kapel jest zdecydowanie Dżem. Wkrótce znów zawita do klubu Stodoła, tym razem, by zaprezentować swój materiał w wersji akustycznej.

Mimo swych burzliwych dziejów, zespół ten istnieje już od kilkudziesięciu lat. Ciężko jest wskazać dokładny moment powstania kapeli, lecz bezsprzecznie wiąże się on nierozerwalnie z historią festiwalu w Jarocinie. Od lat 70tych skład przeszedł wiele transformacji, zarówno personalnych jak i muzycznych, doświadczany tragediami, jakimi była śmierć Ryśka Riedla, a potem Pawła Bergera. Jednak nawet po tak druzgocących wydarzeniach muzycy potrafili się podnieść i powrócić do grania, jeszcze lepsi i bardziej doświadczeni.

Tych gigantów polskiego bluesa posłuchać będzie można już 7 kwietnia w klubie Stodoła.

 

Bilety w cenie: 52/67/77 pln - przedsprzedaż oraz 62/77/87 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet ( http://www.ebilet.pl ), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl).

 

KONKURS: mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten koncert. Która piosenka tego zespołu jest Waszą ulubioną? Odpowiedzi wraz z krótkim uzasadnieniem przesyłajcie na adres ewa@kulturalnie.waw.pl, w temacie wpisując nazwę zespołu. Autor uzasadnienia, które najbardziej nas przekona, otrzyma od nas informację o wygranej. Czekamy dziś (6 kwietnia) od 17.00 do 19.00, zwycięzca zostanie poinformowany do końca dnia. Powodzenia!

 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--