Pokaz kolekcji „New business look” nowej marki modowej KOSSMANN

Eleganckie, klasyczne, proste, niebanalne i wygodne kreacje dla aktywnych zawodowo kobiet zostały zaprezentowane na pokazie kolekcji nowej marki KOSSMANN 11 marca br. w H15. 

KOSSMANN to marka dedykowana kobietom biznesu i innym, aktywnym zawodowo, stworzona przez Iwonę Kossmann - pasjonatkę i znawczynię świata mody. Właścicielka nowej marki jest również doświadczoną bizneswoman – była prezesem polskiej firmy modowej Deni Cler, później Bonnier Business Polska - wydawcy Pulsu Biznesu. Pełniła też funkcje członka zarządu w innych spółkach. 20 lat przepracowała w różnych korporacjach. Iwona Kossmann założyła w październiku 2012 r. własną firmę KOSSMANN Fashion zajmującą się projektowaniem i produkcją ubrań. Kolekcję „New business look” stworzyła z myślą o kobietach, które poszukują ubiorów modnych, nowoczesnych, wygodnych, stworzonych zgodnie z etykietą biznesu. Widoczne jest w niej połączenie klasyki z nowoczesnością i zasadami dress code, który wyznacza estetyczne granice. Według autorki kolekcji trzeba się dostosować do niego, ale warto zachować też własny styl. Iwona Kossmann obserwowała tendencje w modzie wybieranej przez kobiety biznesu. Początkowo preferowały męski styl. Obecnie widoczny jest według niej trend, w którym chcą być one kobiece i zaakceptowane w środowisku, w którym pracują. W swojej kolekcji Iwona Kossmann oferuje podkreślające kobiecość, wyrafinowane rzeczy do pracy, na kolację biznesową i na mniej formalne okazje. Dominuje modna w nadchodzącym sezonie biel w różnych odsłonach. Pozostałe kolory: czerń, atramentowy granat, czerwień harmonijnie się z nią komponują. Kolekcja składa się z uszytych z najwyższej jakości tkanin (wełna, jedwab, jersey, delikatna bawełna) i starannie wykończonych ubrań: bluzek, koszul, topów, spódnic, spodni, marynarek, garniturów, tunik, sukienek i płaszczy. Wszystkie ubrania są dostępne w rozmiarach od 36 do 46. Firma będzie oferować także biżuterię oraz porady stylistyczne dla zabieganych pań. Modele z kolekcji „New business look” dostępne będą w drugiej połowie marca 2013 r. w butiku w warszawskiej Galerii Mokotów.

Tekst i foto: Ewa Balana

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Paulina Smaszcz-Kurzajewska (fot. mat. prasowe)


Beata Sadowska (fot. mat.prasowe)


Dorota Williams (fot. mat.prasowe)


Iwona Kossmann Krzysztof Łoszewski (fot. mat.prasowe)


Iwona Kossmann z Mariolą Bojarską-Ferenc (fot. mat.prasowe)


Katarzyma Sokołowska (fot. mat.prasowe)


M. Kuligowska, I.Kossmann, P. Smaszcz-Kurzajewska (fot. mat. prasowe)


Marta Kuligowska (fot. mat.prasowe)Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--