MAMA W KINIE PRAHA

 

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na pokazy z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. Mamy będą mogły obejrzeć nowości filmowe nie rozstając się ze swoim maleństwem. Oprócz dobrego kina odbędą się spotkania ze specjalistami oraz prezentacje kosmetyków dla Mam i ich dzieci. Uroczyste otwarcie cyklu już 6 marca o godzinie 11.00!

 


 

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na pokazy z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Przed pokazami przygotowaliśmy spotkania ze specjalistami, pedagogami i psychologami oraz prezentacje kosmetyków. Każda z Mam znajdzie coś dla ducha i ciała. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany będzie kącik, wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

 

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

 

 

Uroczyste otwarcie już 6 marca!

Sprzedaż biletów już wkrótce.

 

Uroczyste otwarcie cyklu MaMa w Kinie Praha odbędzie się 6 marca, w ramach którego znajdzie się prezentacja kosmetyków Mary Kay. Już przed wejściem na salę kinową przybyłe Mamy będą miały okazję sprawdzić jak działa zabieg Satynowe Dłonie. Następnie konsultantka Mary Kay i mama czwórki dzieci opowie Mamom o tym, co wyróżnia tę firmę wśród innych i które produkty są szczególnie dostosowane do ich potrzeb. Pokażą jak w kilka chwil rano można odświeżyć zmęczoną twarz po nieprzespanej nocy, aby przez cały dzień wyglądała promiennie i gładko. Mamy dostaną także praktyczne wskazówki jak „z dzieckiem na ręku” sprawnie wykonać efektowny makijaż, aby wyglądać pięknie i czuć się pewnie. Bo każda Mama ma prawo dobrze wyglądać! Każda uczestniczka będzie miała szansę wygrać zestaw kosmetyków Mary Kay oraz atrakcyjne bony do wykorzystania na zakup produktów na warsztatach pielęgnacyjno-makijażowych prowadzonych po seansie. Na miejscu będzie też możliwość zakupienia wszystkich prezentowanych produktów Mary Kay. Po prezentacji kosmetyków wyświetlimy film Daję nam rok, którego premiera odbędzie się 1 marca!

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na seans 6 marca! Aby wziąć udział w losowaniu, należy na adres marta@kulturalnie.waw.pl przesłać wiadomość zawierającą imię i nazwisko, w temacie wpisując nazwę wydarzenia. Na zgłoszenia czekamy od dziś (24 lutego) od 20.30 do jutra do południa. Zwycięzcy otrzymają odpowiedź.

Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Kino Praha Mama Mama w kinie Praharedakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--