• Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

   

   

  KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film w terminie poniedziałek-czwartek. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB wpisując tytuł preferowanego filmu. Przed końcem niedzieli 2 spośród osób, które to uczynią, otrzymają na FB powiadomienia o wygranej. Powodzenia!

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Majowe „Ladies Night” to „Pozycja obowiązkowa”

  w kalendarzu każdej kobiety!

   

  Kolejny wyjątkowy wieczór dla Pań przygotowany przez Cinema City w ramach cyklu „Ladies Night” odbędzie się w czwartek 25 maja o godz. 19:30, w przeddzień Dnia Matki. Głównym punktem imprezy będzie przedpremierowy pokaz komedii „Pozycja obowiązkowa” w znakomitej obsadzie. Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen grają cztery przyjaciółki zauroczone lekturą o słynnym Christianie Greyu. Błyskotliwe role oraz ekranowe przygody ich bohaterek zapewnią potężną dawkę humoru.  Majowe „Ladies Night” to pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, a także doskonała okazja by razem z Cinema City świętować Dzień Matki! Bilet na Ladies Night może być doskonałym prezentem dla ukochanej mamy. Bilety są dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl/ladies-night.

   


   

  „Ladies Night” to wieczór, podczas którego Panie mogą spędzić czas z przyjaciółkami ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

   

  OKIEM  OBSERWATORA

   

  Iwan Wyrypajew „PIJANI” – reż. Wojciech Urbański

  Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy

  Scena im. G. Holoubka

  PREMIERA – 11 maja 2018 r.

   

   „Nasz praszczur Noe, Noe, Noe świętym był,
  Przechadzał się przed Panem,
  A wody tak jak ognia lękał się,
  Więc wino pijał dzbanem.”

  Tak zaczyna się ballada pt. „Noe (Historia patriarchy Noego) autorstwa: W. Zagórskiego

  Później akcja rozwija się, a jedna ze zwrotek brzmi:

  I przyszedł Cham i zaśmiał się,
  Że Noe jest urżnięty.
  I za to Chama przeklął Pan
  I odtąd Cham wyklęty
  .”

  Ostatnie cztery zwrotki to są morały, jeden lepszy od drugiego. Warto je poznać!

   

  Nie wiem, czy Iwan Wyrypajew zna tę balladę ale sztuka którą napisał i zatytułował „Pijani” opiera się właśnie na tych dwóch elementach, tzn. piciu alkoholu i boskich przekazach.

  Teatr Dramatyczny w Warszawie zafundował widzom, w sobotę 11 maja, wspaniałą ucztę, a właściwie tęgie picie!

  Najnowsza premiera na scenie ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  OBRZYDLIWCY  

  „Obrzydliwcy”. Uzależnieni od seksu, cyniczni, niepozorni. Skupieni na sobie i swoich przyjemnościach, czasem w trakcie kolejnej terapii. Nikt tu nie jest zwyczajny. A raczej: nikt tu nie jest normalny. Tylko, jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, co myślą mężczyźni.

  Spektakl na podstawie powieści kultowego amerykańskiego pisarza Davida Fostera Wallace’a „Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi”. 

  reżyseria: Marek Kalita
  przekład: Rubi Birden
  adaptacja: Marek Kalita
  scenografia: Marcin Chlanda
  kostiumy: Karolina Mazur
  ruch sceniczny: Piotr Kamiński
  opracowanie muzyczne: Piotr Polak 

   


   

  OBSADA:

  Waldemar Barwiński, Mariusz Drężek, Henryk Niebudek, Piotr Siwkiewicz, Sebastian Stankiewicz

  Spektakl ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  #AktywnieNadWisłą, czyli otwieramy sezon letni

   

  Majówka to już tradycyjnie czas uruchamiania żeglugi w Warszawie. Z jakiego pokładu będzie można spoglądać na miasto w tym sezonie oraz jak aktywnie spędzić czas na lądzie, będzie można sprawdzić podczas Otwarcia Sezonu Letniego nad Wisłą w sobotę, 5 maja.

   


   

  Podczas tegorocznego sezonu chcemy zachęcić warszawiaków by aktywnie korzystali z uroków królowej polskich rzek. Atrakcji nie brakuje zarówno na samej rzece, jak i na jej brzegach. Bogata oferta żeglugowa przygotowana m.in. przez organizacje pozarządowe, ale także nowe pawilony przycumowane do nabrzeży, to tylko część letnich propozycji dla mieszkańców – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy.

   

  Nad Wisłą każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu zarówno miejsca do leniwego wypoczynku, jak i aktywnego uprawiania sportu. Do tych ostatnich z pewnością należy zaliczyć chętnie odwiedzaną Strefę Rekreacji Dzielnicy Wisła ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  FEMINIZM PRZYJEMNOŚCI. Konsumentki wina mówią „Lubię tak”

  11 mln Polaków sięga po lekki alkohol dla orzeźwienia, ale tylko 24 proc. z nich to kobiety. Czy kobiety nie mają ochoty na przyjemne orzeźwienie? Deficyt propozycji dla kobiet jest w Polsce zjawiskiem ogólnospołecznym.

  AMBRA - największy w Polsce producent i dystrybutor win - rozpoczyna sezon orzeźwienia od debaty na temat „Feminizmu przyjemności”.

   


   

  - Przyjemność nie jest żadnym luksusem ani „słabością”. Jest sferą naszych dóbr podstawowych, naszej autonomii i zarazem dobrych relacji z innymi. Przeżywanie przyjemności, cieszenie się nią, cechuje ludzi z optymizmem i dobrą energią. Przyjemność nie zagraża żadnym wartościom. Jest fundamentem rozwoju każdego z nas. To główne źródło wiedzy o tym, co dla nas dobre, a co złe - mówi Prezes AMBRA S.A. Robert Ogór. - Jako producent przyjemności chcemy ją śmiało pomnażać. I zachęcać kobiety do feminizmu przyjemności.

  Dlaczego właśnie kobiety? Bo to kobiety tworzą w ...

  czytaj więcej

redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--